Onze mensen

Met een klanttevredenheid van 96%, is onze service geen afdeling, maar een taak van iedereen

MEET THE DIRECTORS

Iddo Verweij

Iddo Verweij

Managing Director / MD

Wilfred Wijnands

Wilfred Wijnands

Director Sales / CSO

Herman Rigterink

Herman Rigterink

Director Technology / CTO

MAAK KENNIS MET ONZE MENSEN

  • Alles
  • After Sales & Service
  • Business office
  • HR & Finance
  • Marketing & Sales
  • Purchasing
Bas Verboord
Bas Verboord

Sales Manager Europe +31 30 669 52 26 bas@tribus.nl

Rob Severs
Rob Severs

Backoffice Sales
+31 30 669 52 26
rob@tribus.nl

Sjoerd van der Woude
Sjoerd van der Woude

Sales Manager North Netherlands
+31 30 669 52 26
sjoerd@tribus.nl

Norbert Storm
Norbert Storm

Area Sales Manager  +31 6 57 38 18 08 norbert@tribus.nl

Erik Henneken
Erik Henneken

E-Mobility Manager
+31 30 669 50 20
+31 6 41 10 55 11
erik@tribus.nl

Noescha van den Brandhof
Noescha van den Brandhof

Marketing & Communications
+31 30 669 50 20
noescha@tribus.nl

Gijs Verhagen
Gijs Verhagen

Aftersales & Service
+31 30 669 52 26
gijs@tribus.nl

Tonny van de Mast
Tonny van de Mast

Planning & Homologation Manager
+31 30 669 55 20
tonny@tribus.nl

Sandra van Bemmel
Sandra van Bemmel

HR, Finance & Quality Manager
+31 30 669 50 20
sandra@tribus.nl

Rein van Elst
Rein van Elst

Purchasing Manager

+31 30 669 50 22

 rein@tribus.nl

Rebekka Kruitbosch
Rebekka Kruitbosch

HR Professional
+31 30 669 50 20
rebekka@tribus.nl

Eric van Vliet
Eric van Vliet

Manager Innovation and Engineering
+31 30 669 50 20
eric@tribus.nl

René Kastelein
René Kastelein

Netwerk Administrator
+31 30 669 50 20
rene@tribus.nl

Niels Buijsard
Niels Buijsard

Innovation & Engineering
+31 30 669 50 20
niels@tribus.nl

Razia Soeltan
Razia Soeltan

Planning & Purchasing
+31 30 669 50 20
razia@tribus.nl

Lars Catsburg
Lars Catsburg

Finance & Control
+31 30 669 50 20
lars@tribus.nl

Anneke van Cooten
Anneke van Cooten

Receptionist
+31 30 669 50 20
anneke@tribus.nl

Margreet Eleveld
Margreet Eleveld

Receptionist
+31 30 669 50 20
magreet@tribus.nl

Bram Dunnink
Bram Dunnink

Innovation & Engineering
+31 30 669 50 20
bram@tribus.nl

Chun Ping Choi
Chun Ping Choi

Innovation & Engineering
+31 30 669 50 20
chun@tribus.nl

Joshua Steenbeek
Joshua Steenbeek

Planning
+31 30 669 50 20
joshua@tribus.nl

Back to top